CONGRATULATIONS to those who won an Award and also to those who PARTICIPATED. THANK YOU. And we hope that you join us again next year.
Sl. No. | Name | Competition | Prize |
1 | Shreya Nivarty | Creative Writing (Under 10) | 1st Prize |
2 | Siddharth Thakur | Creative Writing (Under 10) | 2nd Prize |
3 | Sambodhi Jindal | Creative Writing (Under 10) | 3rd Prize |
4 | Mia Bhute | Creative Writing (Under 10) | Judge's Choice |
5 | Sharoni Thakur | Creative Writing (Under 17) | 1st Prize |
6 | Jivya Rajesh | Creative Writing (Under 17) | 2nd Prize |
7 | Vinisha Agrawal | Creative Writing (Under 17) | 3rd Prize |
8 | Adhya Rajaram | Creative Writing (Under 17) | Judge's Choice |
9 | Rekha Dutta | Creative Writing (ADULT) | 1st Prize |
10 | Brian Harris | Creative Writing (ADULT) | 2nd Prize |
11 | Prajakta Agashe | Creative Writing (ADULT) | 3rd Prize |
12 | Richa Jain Jindal | Creative Writing (ADULT) | Judge's Choice |
13 | Rajesh Kumar | Painting (ADULT) | 1st Prize |
14 | Archana Malhotra | Painting (ADULT) | 2nd Prize |
15 | Nikki Pardasani | Painting (ADULT) | 3rd Prize |
16 | Sai Keerthan | Painting (Under 10) | 1st Prize |
17 | V. Charuvi | Painting (Under 10) | 2nd Prize |
18 | Shaunak Singh | Painting (Under 10) | 3rd Prize |
19 | Deetya Pardasani | Painting (Under 10) | Judge's Choice |
20 | Pulkit Malhotra | Painting (Under 17) | 1st Prize |
21 | Shashvat Verma | Painting (Under 17) | 2nd Prize |
22 | Vishal Satish | Painting (Under 17) | 3rd Prize |
23 | Jivya Rajesh | Painting (Under 17) | Judge's Choice |
24 | Adisha Jain | Photography (ADULT) | 1st Prize |
25 | Colin Page | Photography (ADULT) | 2nd Prize |
26 | Sangeeta Gandhi | Photography (ADULT) | 3rd Prize |
26 | Shrishti Jha | Photography (Under 17) | 1st Prize |
27 | Arushi Agrawal | Photography (Under 17) | 2nd Prize |
28 | Janya Singh | Photography (Under 17) | 3rd Prize |
29 | Mrs. Swati Agashe | Chess (ADULT) | Player of the tournament |
30 | Puneet Garg | Chess (ADULT) | Challenger |
31 | Venkat Subramanyam | Chess (ADULT) | Runner Up |
32 | Kirithic | Chess (Under 10) | Challenger |
33 | Rayhrn Narula | Chess (Under 10) | Runner Up |
34 | Jishnu Rajaram | Chess (10-13) | Challenger |
35 | Aekus Narula | Chess (10-13) | Runner Up |
36 | Suchir Kohli | Chess (13-16) | Winner |
37 | Chandrasekhar Ramanan | Short story and Poetry (ADULT) | 1st Prize |
38 | Richa Jain | Short story and Poetry (ADULT) | 2nd Prize |
39 | Manju Chaudhury | Short story and Poetry (ADULT) | 3rd Prize |
40 | Sangram Bhosale | Short story and Poetry (ADULT) | Judge's Choice |
41 | Arushi Agrawal | Short story and Poetry under 17 | 1st Prize |
42 | Adhya Rajaram | Short story and Poetry under 17 | 1st Prize |
43 | Shakshi Jha | Short story and Poetry under 17 | 2nd Prize |
44 | Janya Singh | Short story and Poetry under 17 | 3rd Prize |
45 | Pankil Sharma | Short story and Poetry under 10 | 2nd Prize |
46 | Hasini Vengapalli | Short story and Poetry under 10 | 3rd Prize |